Przedsprzedaż książki

Moja Książka „Rozwiń skrzydła” czyli jak w 10 krokach
zbudować markę osobistą.
Dlaczego napisałam tę książkę i po co jest Tobie potrzebna?

Napisałam ją aby podzielić się z Tobą swoją historią i opowiedzieć o tym jak od 0 po odejściu z etatu w urzędzie, zbudowałam swoją markę osobistą i stworzyłam wielotysięczną społeczność o nazwie „Rozwijalnia Kobiet”.

Zrobiłam to wszystko bez większego doświadczenia, bez znajomości, pieniędzy czy bogatego męża

Książka zawiera 10 moich doświadczeń i najważniejszych wskazówek dotyczących różnych aspektów budowania marki osobistej.

Dzielę się w niej z Tobą moimi praktycznymi lekcjami, które pomogą Ci zbudować od podstaw własną markę i zaistnieć z nią zarówno na żywo jak i w mediach społecznościowych.

W każdym rozdziale znajdziesz również porady zaproszonych ekspertów a także praktyczne ćwiczenia, dzięki którym ruszysz z miejsca i krok po kroku zbudujesz swoją markę.

Tej książki nie odłożysz od razu po przeczytaniu na półkę. Będzie ona Twoim wiernym towarzyszem przez najbliższe miesiące

Anna Diller

Dla kogo jest ta książka?

Niezależnie od tego dlaczego czym się obecnie zajmujesz gratuluję Tobie, że chcesz walczyć o swoje marzenia. Książka jest dla Ciebie jeśli chcesz:

uwierzyć w to, że w każdym momencie swojego życia możesz coś zmienić

odnaleźć i wykorzystać swoje mocne strony

dowiedzieć się jak moższ się wyróżnić spośród innych osób na rynku

dowiedzieć się skąd wziąć środki na własny biznes

mieć siłę do tego aby radzić sobie kiedy będzie pod górkę

nauczyć się jak stworzyć strategię marketingową Twojej firmy

znaleźć swój sposób na to aby zaistnieć ze swoim biznesem w social mediach

krok po kroku zbudować swoją markę

Napisałam tę książkę abyś
mogła rozwinąć skrzydła.

Niezależnie od tego co robisz, chciałabym abyś widziała, że tylko od Ciebie i od decyzji które podejmiesz zależy jak będzie wyglądało Twoje życie za 2, 5 czy 10 lat!

Książka „Rozwiń skrzydła” zawiera 200 stron praktycznego materiału z ćwiczeniami dlatego możesz być pewna, że nie trafi ona na półkę zaraz po przeczytaniu tylko przez co najmniej kilka miesięcy będzie dla Ciebie kierunkowskazem i mapą w drodze do celu jakim jest zbudowanie Twojej marki.

Co znajdziesz w książce?

01 |
ODKRYJ SWOJĄ SUPER MOC
W tym rozdziale:

02 |
ODWAŻ SIĘ NA ZMIANY
W tym rozdziale:

03 |
RUSZ DO PRZODU Z TYM CO MASZ
W tym rozdziale:

04 |
ZNAJDŹ SWOJĄ GRUPĘ WSPARCIA
W tym rozdziale:

05 |
WYRÓŻNIJ SIĘ ALBO ZGIŃ
W tym rozdziale:

06 |
DAJ SIĘ ZAPAMIĘTAĆ
W tym rozdziale:

07 |
STWÓRZ STRATEGIĘ DZIAŁANIA
W tym rozdziale:

08 |
DZIAŁAJ NAWET GDY MASZ POD GÓRKĘ
W tym rozdziale:

09 |
ROZWIŃ SWÓJ BIZNES DZIĘKI SOCIAL MEDIOM
W tym rozdziale:

10 |
STAŃ SIĘ MARKĄ
W tym rozdziale:

Kim jest autorka książki?

Anna Diller – pomysłodawczyni i organizatorka spotkań Rozwijalni Kobiet, które przez 4 lata odwiedziło kilka tysięcy przedsiębiorczych pań z Wielkopolski, autorka vloga „Anka do śniadanka”, w ramach którego prowadzi rozmowy z przedsiębiorcami z różnych branż. Od kilku lat rozwija biznes online w branży eko zarządzając zespołem sprzedażowym ponad 1200 osób. Trener kreowania wizerunku, przez kilka lat członek zarządu organizacji Toastmasters Poznań. Autorka licznych szkoleń na temat profesjonalnego wizerunku oraz marki osobistej.  

Za swoje działania na rzecz kobiet nominowana w plebiscycie „Kobiety-Kobietom” miesięcznika Uroda, laureatka konkursu „Solidarność kobiet ma Sens” miesięcznika Zwierciadło.

Niepoprawna optymistka, mama 2 urwisów w wieku szkolnym, zaangażowana w liczne projekty społeczne. Po 10 latach pracy na etacie w jednym z poznańskich urzędów postanowiła założyć własną firmę aby wspierać kobiety w rozwoju ich biznesów.

Eksperci, którzy dzielą się z Tobą swoim doświadczeniem na łamach książki to:

Dorota Doris-Wysocka

Coach, trener, facylitator, energoterapeuta, mediator rodzinny; marketingowiec z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, refleksolog, bioenergoterapeuta, absolwentka podyplomowych studiów psychologicznych.

Hanna Wiczanowska

Entuzjastka przemawiania publicznego, trener i mentor, zdobywczyni wielu tytułów w konkursach wystąpień publicznych organizacji Toastmasters  na arenie polskiej i międzynarodowej.

Joanna Bogielczyk

Trener biznesu i coach, właścicielka firmy „Ekspert” Bogielczyk. Pomaga w kreowaniu silnych marki, w dotarciu do idealnych klientów i partnerów biznesowych. Realizuje projekty w obszarze strategii budowania marki.

Joanna Gacek-Sroka

Właścicielka marki PROPS, mama i blogerka. Szyje i projektuje torebki, które kochają kobiety. Jej marka to nie tylko produkty, ale również wiara w drugiego człowieka. Prowadzi również grupę Ona i On w biznesie.

Joanna Skorupska-Górska

Matka, psycholog, terapeuta i coach, wolontariuszka i pasjonatka życia i sportu.
Samoświadomość ceni jako wyjątkową wartość. Przekonana, że inność to siła, której błędnie nie doceniamy.

Lidia Grzegorczyk

ekspert strategii biznesowej i sprzedaży produktów on-line. Pomaga mikro firmom wejść z produktem do świata online. Przedsiębiorca. Autorka Narzędziobooka – pierwszego w Polsce poradnika dla mikro firm, które chcą pozyskać klientów premium w internecie

Paulina Świderska

Osobista stylistka. Od ponad 10 lat pomaga ludziom dobrze się ubrać. Uwielbia pomagać kobietom i mężczyznom zagubionym w gąszczu modowych informacji, pragnącym odmienić swoje życie, nie potrafiącym korzystać z możliwości jakie daje im własna szafa.

Sandra Martynów

Praktyk planowania finansowego. Autorka książki „Niezbędnik finansowy. Jak dogadać się z pieniędzmi i żyć z nimi w zgodzie”. Autorka e-booka „Na ratunek”. Współautorka 4 kolejnych książek i licznych publikacji.

Sylwia Błach

Pisarka, dziennikarka, felietonistka, blogerka, modelka, zawodowo programistka. Aktywistka. Uwielbia występować i dzielić się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami. Często mówi o życiu z niepełnosprawnością ruchową.

Masz wszystko czego potrzebujesz aby zbudować swoją markę, aby rozwinąć swój biznes i aby odnieść sukces.

Sięgnij po 200 stron motywacji, inspiracji, praktycznych ćwiczeń

Książka „Rozwiń skrzydła” czyli jak w 10 krokach zbudować markę osobistą.

Opinie czytelników

„Rozwiń Skrzydła” to absolutny  „must have” na Twojej liście książek biznesowych. Warto skorzystać z doświadczenia biznesowego Ani, aby szybciej osiągnąć zaplanowane cele i uniknąć ślepych zaułków.

Praktyczne wskazówki i ćwiczenia zawarte w tej książce, będą latarnią przyświecającą Wam w drodze do sukcesu.

Gratuluję Ani debiutu i czekam na kolejne książki jej autorstwa. Z życzeniami dalszych sukcesów.

Katarzyna Śnieżko

CEO i współtwórca marki Organic Life

Uwielbiam takie pozycję literackie, do których bezustannie można powracać. Tej książki nie wystarczy przeczytać tylko raz, ją trzeba po prostu mieć pod ręką, sięgać do niej na co dzień…

Pierwszy raz przeczytać jednym tchem za, drugim razem zrobić notatki, za trzecim wybrać wszystko co musisz wdrożyć do życia aby odnieść swój wymarzony sukces w biznesie i życiu. A te karty do ćwiczeń to mistrzostwo świata!

Dziękuję Aniu z całego serca za bezcenną wartość jaką wniosłaś w moje życie, swoją duszą przecudownej urody i działaniem z troską na rzecz innych…

Agnieszka Gajewska-Ziobro

– prezes Zarządu Fundacji „Chce się żyć”, stylistka, makijażystka, linergistka, szkoleniowiec, od ponad 25 lat związana z dziedziną upiększania kobiet.

Książka Rozwiń Skrzydła” to zbiór najlepszych praktyk, które musi znać początkujący przedsiębiorca. Najbardziej w tej publikacji podoba mi się, że jest praktyczna i jasno wskazuje, od czego powinna zacząć osoba,które chce osiągnąć swój upragniony cel, czyli pracę na swoim. Ania wyznacza tą ścieżkę swoją historią. Wielką zaletą publikacji są także odpowiedzi specjalistów z różnych branż, a także praktyczne ćwiczenia.

Nie osiągniesz wielkich rzeczy, jeżeli będziesz opierać się na opinii osób z otoczenia, które nie były w miejscu do którego ty zmierzasz. 

Agnieszka Kowalska

Projekt i Social Media Manager w pracownikzpasja.pl wspiera przedsiębiorcze kobiety w skutecznym działaniu w sieci.

„Rozwiń skrzydła” to książka o tym jak mądrze rozwijać swoją markę i zarządzać własnym biznesem. Pełna wskazówek i narzędzi, z których możesz skorzystać. Jeśli jesteś na początku budowania własnej marki osobistej czy swojego biznesu warto po nią sięgnąć. Autorka w przejrzysty sposób mówi o swoim doświadczeniu, obawach, decyzjach, sukcesach i porażkach. Eksperci, których zaprosiła do współpracy podpowiadają, jak sobie radzić ze zmianą, na co zwrócić uwagę budując markę osobistą, czy warto mieć strategię i jak zadbać o finanse. Marka osobista to waluta przyszłości, ale i teraźniejszości. Książka napisana przystępnym językiem, pełna emocji, prawdziwa, tak jak prawdziwa jest jej autorka, która podzieliła się z nami swoją historią. Polecam.

Katarzyna Radziejewska

mediator, konsultant ds. budowania wizerunku i komunikacji
oraz zarządzania sytuacjami kryzysowymi, wykładowca .

W książce zawarty jest opis krok po kroku, jak,  gdzie  oraz z kim warto zacząć, a także jak pracować  nad marką osobistą.
Poradnik z ćwiczeniami, który państwu serdecznie polecam otwiera możliwości inspirująco pobudza w nas radość i silną wolę działania. Czytając można poczuć jak rosną nam skrzydła. Opisana osobista historia autorki pokazuje jak warto zawalczyć o siebie, jak warto żyć swoją pasją, bo z pasją zawsze wygrasz.
Książka daje nam konkretną dawkę wiedzy, cenne wskazówki o tym, jak dobrze zorganizować swoją przyszłość i jak zdobywać wiedzę od najlepszych ekspertów w danej dziedzinie.

Życzę Państwu wielu przyjemnych chwil z książką i niech Wam skrzydła rosną.

Urszula Gumienna-Wysocka

Liderka z dużymi sukcesami, aktywna w budowaniu struktur sprzedażowych. Od 3 lat dyrektor w Organic Life S.A.

Zdjęcia ze spotkań Rozwijalni Kobiet

„Rozwiń skrzydła” czyli jak w 10 krokach
zbudować markę osobistą.

49 zł

Sprzedaż drukowanej wersji książki!

 

Książka trafi do Ciebie z autografem w ciągu tygodnia od zamówienia.

E-book w sprzedaży już za kilka dni

Pobierz bezpłatnie skrypt książki

Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się ze mną!